kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Zajęcia Baletu

 (link otworzy duże zdjęcie)

Zajęcia Baletu dla dzieci w wieku 4-6 lat (45 minut)

Poprzez zabawę dzieci uczą się podstawowych pozycji rąk i stóp, nazewnictwa baletowego. Pracują również nad poczuciem rytmu, elegancją ruchu, plastycznością i gibkością ciała. Liczymy na to, że zabawa może przerodzić się w pasję dziecka. Dlatego zapraszamy wszystkie najmniejsze baletnice do wspólnej zabawy.

 

Zajęcia Baletu dla dzieci w wieku 7-11 lat (60 minut)

Podczas naszych baletowych podróży uwrażliwiamy na muzykę i rytm, a także wprowadzamy najmłodszych w cudowny świat tańca zdradzając tajniki teatralne zza kulis. Nasi uczniowie poznają podstawy tańca klasycznego oraz ćwiczenia przeplatane z zabawami muzycznymi dostosowanymi do wieku młodych tancerzy. Rozciągamy się i wzmacniamy mięśnie. A dzięki mini choreografiom i zadaniom aktorskim nasi uczniowie pokonują nieśmiałość nabywając pewność siebie i rozwijają kreatywność.

- podstawy Baletu Klasycznego,

- tematyczne improwizacje taneczne,

- rytmika,

- ćwiczenia rozciągające,

- korygowanie postawy,

- rozwijanie koordynacji ruchowej,

- zabawy taneczne,

- mini choreografie baletowe.

Opublikowano: 05 września 2017 13:08

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 214

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.