kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Salsa Solo

 (link otworzy duże zdjęcie)

To zajęcia, które przeniosą każdego w klimat gorących latynoskich rytmów. Będzie gorąco! Przygotuj się na to!!! Salsa rozgrzeje nie tylko twoje ciało ale i ducha. Skutkiem ubocznym tego kursu jest pozytywna dawka energii oraz uśmiech od ucha do ucha... zgadzasz się na to? Proste, zmysłowe choreografie, podstawowe figury salsowe, izolacje, bodymovment... na tych zajęciach po prostu tańczymy i jeszcze raz tańczymy... można przyjść w obcasach, można przyjść w sukience!!! 

KOBIETY ZAPRASZAM WAS DO TAŃCA :)

Instruktorem zajęć jest Agnieszka Foręc - tancerka instruktorka założycielka studia tańca DNS w Milnaówku. Z tańcem związana jest od najmłodszych lat. Uczęszczała na zajęcia z wielu technik tanecznych (balet, tańce ludowe, taniec towarzyski, salsa, jazz). Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała w Domu Kultury Włochy, uczestnicząc w wielu przedstawieniach i pokazach tanecznych. Następnie związała się z grupą taneczną A. Egurolii, tańczyła w grupie musicalowej przy teatrze Buffo, współpracowała z Edyta&Sandra Ladies Team, na koncie ma niezliczoną ilość pokazów swoich własnych, ale też grup które prowadziła sama - co jest najcenniejszym doświadczeniem. 

Opublikowano: 05 września 2017 13:06

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 209

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.