kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Zostaliśmy laureatem konkursu „Bez gotówki, co do złotówki”

Urząd Gminy Radziejowice uczestniczył w pilotażowym projekcie Ministerstwa Rozwoju i Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A., którego celem było upowszechnienie płatności bezgotówkowych z wykorzystaniem terminali POS w jednostkach administracji publicznej.

 W ramach pilotażu od dnia 7 listopada 2016r. w Kasie Urzędu Gminy Radziejowice istnieje możliwość bezgotówkowego wnoszenia opłat, przy użyciu kart płatniczych.  Jednostki samorządowe biorące udział w programie uczestniczyły również w konkursie pn. „Bez gotówki, co do złotówki”. Laureaci zostali wyłonieni na podstawie kryterium liczby transakcji dokonanych kartą w kasie urzędu, w stosunku do liczby wszystkich płatności kasowych. Dzięki aktywności osób korzystających z usług kasowych, Urząd Gminy Radziejowice zajął trzecie miejsce w konkursie.

Jednocześnie informujemy, że po zakończeniu pilotażu w Urzędzie Gminy Radziejowice nadal będzie świadczona usługa płatności bezgotówkowych. 

Opublikowano: 31 marca 2017 18:17

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 782

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.