kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Leszek Piotrowski i Marek Dubielecki z firmy SpeedNet wyszli z inicjatywą stworzenia na terenie naszej Gminy sieci światłowodowej, tak aby mieszkańcy mieli swobodny dostęp do Internetu. Panowie z tym pomysłem pojawili się na sesji Rady Gminy. Pomysł okazał się trafiony i Urząd Gminy Radziejowice pobiera Internet tą drogą. Światłowód pozwoli na doprowadzenie Internetu do miejsc, których nie chcą obsługiwać dostawcy, ponieważ są fizycznie nieopłacalne. Światłowód jest już w Radziejowicach, firma rozpoczyna podłączanie w centrum miejscowości. Cena to 61,50 zł brutto. Łącze jest stabilne, światłowód ma ogromną przewagę nad jakąkolwiek inną technologią.

Na stronie speednet24.com znajdziecie Państwo informacje oraz formularz zgłoszeniowy dla osób, które chcą skorzystać z tej możliwości.


Kontakt:


logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.